Nominujte sa na ocenenie Generácia 3.0

Chceme vyzdvihnúť výnimočné vzdelávacie prístupy, pretože veríme, že zmena vzdelávania na Slovensku sa už deje. Je to vďaka progresívnym učiteľom, mimovládnym organizáciám či inovátorom, ktorým záleží na tom, aby deti chodili do školy s radosťou. Nečakali na reformy, ale začali vo svojom okolí zavádzať moderné vzdelávacie prístupy. Nadácia Pontis ich každý rok vyhľadá, spoločensky ocení, finančne podporí, zmeria ich dopad a pomôže šíriť ďalej.

 

Chcem vedieť viac

 

Spustili sme aplikáciu pre deti s autizmom

Aplikácia Lentalk pomôže deťom s autizmom pri komunikácii. Vychádza z reálnych potrieb autistov a je šitá na mieru. Navyše, je dostupná úplne zadarmo v Google Play Store pre tablety so systémom Android. Viac.

 

Oslavujeme naše 20. výročie

Nadácia Pontis v októbri oslávi 20. výročie od momentu založenia. Radi by sme si s vami zaspomínali a postupne vám budeme prinášať zaujímavosti z našej histórie.

O ocenenie Via Bona Slovakia zabojuje 71 firiem

Do šiestich kategórií sa prihlásilo spolu 71 malých, stredných i veľkých firiem z celého Slovenska.  Už čoskoro sa dozvieme, ktoré firmy postúpili do shortlistov. Viac.

 

Sme súčasťou projektu Hi4CSR

Nadácia Pontis so 7 partnerskými organizáciami v medzinárodnom projekte preverí úspešnosť smerníc EÚ v oblasti zodpovedného podnikania. Viac. 99